Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Siirtspor Erzurum Kampında

Siirtspor Erzurum Kampında

Bu yıl bölgesel amatör ligde ilimizi temsil edecek olan Siirtspor lig hazırlıklarını Erzurum da başlayan kampında sürdürüyor.

Haberin Tarihi: 11 Eylül 2017

Teknik Direktör Sinan Bayraktar yönetiminde çalışan takımımız taktik ve kondisyon çalışmalarına ağırlık veriyor. Bu arada bazı hazırlık maçlarını da oynamayı planlayan takımımız ilk hazırlık maçını Kelkitspor’la yaptı. As kadroların mücadele ettiği ilk yarıyı takımımız 3-2 önde bitirdi. Takımımızda 8 değişikliğin yapıldığı ikinci yarıda 80 ci dakikada yediğimiz bir golle maç 3-3 berabere bitti.

Teknik Direktör Bayraktar kampın çok verimli geçtiğini belirterek lig maçlarının başlayacağı tarihe kadar takımdaki eksiklikleri giderebileceklerini umduğunu söyledi. Bayraktar “Nevşehir Avanos’taki kampın ardından Erzurum’da kampa girdik. Bu kampımızda çok verimli bir şekilde devam ediyor. Bu kampta kondisyon ve taktik çalışmalarının yanı sıra hazırlık maçlarına da yer vermeyi planlıyoruz. Nitekim ilk hazırlık maçımızı Kelkitspor’la yaptık. As kadromuzla oynadığımız bu maçın ilk yarısını galip bitirdik. İkinci yarı 8 oyuncumuzu değiştirince maç 3-3 berabere bitti. Kamp süresince bir iki takımla daha hazırlık maçları oynamak istiyoruz. İlk maçımızı oynayacağımız 24 eylüle kadar bütün eksikliklerimizi tamamlamayı hedefliyoruz .” dedi.

Teknik Direktör Bayraktar kendilerine verdiği destekten dolayı kulüp başkanı Hıfzullah Canpolat ve yönetimine teşekkür etti.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın