Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

SİİRTSPORA BAYAN TARAFTAR DESTEĞİ AİLELER İÇİN AYRI TRİBÜN AYRILACAK

SİİRTSPORA BAYAN TARAFTAR DESTEĞİ AİLELER İÇİN AYRI TRİBÜN AYRILACAK

Bu yıl ilimizi bölgesel amatör ligde temsil edecek olan Siirt İl Özel İdarespor bayan taraftarların desteğini almak ve kötü tezahürata son vermek için arayışlara başladı.Kulüp yönetimi bu amaçla bir tribünün ailelere ayrılmasına karar verdi.

Haberin Tarihi: 29 Ağustos 2017

Kulüp Başkanı Hıfzullah Canpolat futbolun her geçen gün bayanlar arasında da daha çok ilgi görmeye ve sevilmeye başladığını belirtti.Bu amaçla harekete geçtiklerini belirten Canpolat “ Kulüp olarak bu ilgiden yola çıkarak harekete geçtik.Bizde Siirtli bayanları maçlara çekmek istiyoruz. Eşleri veya çocukları ile maçları izlemeye gelecek bayanlar için ayrı bir tribün tahsis edeceğiz. Futbol sevdalısı bayan hemşerilerimiz eşleri ve çocukları ile birlikte bu tribünde maçları rahat bir şekilde izleyebilecekler. Bayanlarımızın maçlara gelmeleri ile birlikte maçlarda kalite daha da artacak, bunun yanında kötü tezahüratlarda sona ermiş olacaktır.” Dedi.

Canpolat, bayan taraftarları maçları izlemeye davet etti.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Halit
    29 Ağustos 2017 12:40 Kullanıcı Profili

    Umarım bu uygulama başarılı olur.Çünkü taraftar kitlemiz bazı şeylerin kıymetini kaybedince daha iyi anlıyor.2-3 yıldır Siirt’te futbol zevki diye birşey yok.En düşük lig olsa bile taraftarın takımı desteklerken daha bilinçli olması gerekir.Küfür ya da sahaya yabancı madde atılması takımı izleme fırsatını elimizden alır.Bunun yanısıra yenilecek para cezaları da takımın sınırlı bütçesini sarsacaktır.Takım yenilebilir de;gruptaki diğer takımlar da güçlü çünkü.Bu ligin uzun bir süreç olduğu unutulmamalı,iç sahada puan kayıplarının da olabileceğini unutmayalım.
    Takıma kupa maçı ve sonrasında uzun lig maratonunda başarılar diliyorum.İnanıyorum ki Siirt’teki futbol sevgisi ve desteği ile takım hakkettiği üst liglere çıkacaktır.

Bir Yorum Yazın