Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

SİİRTSPORDA TRANSFER ATAĞI

SİİRTSPORDA TRANSFER ATAĞI

Bu yıl İlimizi BAL Liginde temsil edecek olan Siirt İl Özel İdarespor takımı güçlendirmek amacıyla yeni transferler yaptı.

Haberin Tarihi: 14 Ağustos 2017

Kulüp Başkanı Hıfzullah Canpolat Siirt’i en iyi şekilde temsil edecek bir takım kurmayı amaçladıklarını ve bunun için gereken her şeyin yapılacağını belirtti.

Bu amaçla transferlere başladıklarını belirten Canpolat “İmkanlarımız ölçüsünde en güçlü bir takımı oluşturmak için kolları sıvadık.Bu takıma yararlı olacaklarına inandığımız bazı futbolcuları renklerimize bağladık. Teknik heyetin görüşleri doğrultusunda Yeni Orduspordan Suat Kerçin ve Bünyamin Kılıç, Havran Belediyespordan Ali Yılmaz, Dearsimspordan kaleci Yunus Yurttaş, Bursa Kestelspordan Oktay Taze, Adliyespordan Sidar Yılmaz, Kocaçeşmespordan Sinan Demir, Pazarspordan Tamer Arıcı ile anlaşma imzaladık.” Dedi.

Canpolat, Fildişi Sahillinden ve Azerbeycandanda oyuncuların denendiğini bunlar hakkında teknik heyetin olumlu rapor vermesi halinde anlaşma sağlanacağını sözlerine ekledi.

Öte yandan Aydında süren kamp çalışmaları hakkında bilgi veren Teknik Direktör Sinan Bayraktar, yeni oyuncuların takıma hızlı bir şekilde adapte olmaya başladıklarını söyledi Sürenin kısa olması nedeniyle yoğun bir kamp devresi geçirdiklerini belirten Bayraktar “Süre çok az olduğu için çok yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz.Yeni oyuncuların takıma uyumu hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Güçlü bir takımla kupa ve lig maçlarına çıkmak istiyoruz.”dedi.

Teknik Direktör Bayraktar, Aydındaki kampı sona erdirerek Nevşehir Avanosa geçeceklerini belirtti.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın