Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

TAKIMIMIZ POZANTIYA GİTTİ

TAKIMIMIZ POZANTIYA GİTTİ

Türkiye Bölgesel Amatör Ligte ilimizi temsil edecek olan ve bu yıl şampiyonluğu hedefleyen Siirt İl Özel İdare YSE Spor kamp yapmak amacıyla Adana Pozantıya gitti.

Haberin Tarihi: 06 Ağustos 2018

Takımın Pozantıya uğurlanması nedeniyle İl Özel İdare Genel Sekreterliğinde bir tören düzenlendi.Törende konuşan İl Özel İdare Genel Sekreteri  ve Kulüp Başkanı Hıfzullah Canpolat bu yıl  şampiyonluğu hedeflediklerini söyledi. İyi bir takım kurduklarını belirten Canpolat “Çok yoğun bir transfer dönemi geçirdik. Bu seneki hedefimiz şampiyonluktur. Bu sene şampiyon olmaktan başka bir şansımız yoktur. Ben memuriyet hayatım boyunca başarılı olmak için çalıştım. Şampiyon olmasak başkanlığı bırakırım. Siirtliler şampiyonluk bekliyorlar. Bütün Siirtlilerin desteklerini bekliyoruz. Yaşlı amcalarımız teyzelerimiz bize dua etsinler. Futbolcularımdan da bireysel olarak değil de takım ruhu ile mücadele etmeleridir.” Dedi.

As Başkan Çetin Akınayda  bu takımı şampiyon yaparak Kulüp Başkanı Hıfzullah Canpolat’ın başkanlığı sürdürmesini sağlayacağını belirtti.

Teknik Direktör Hüseyin Batur kendilerine destek veren herkese teşekkür ederek beklentilerin farkında olarak şampiyonluğu hedeflediklerini söyledi.

Futbolcular adına yapılan açıklamada şampiyonluğun hedeflendiğini ve bu hedefe ulaşmak için gereken her türlü çabanın harcanacağı belirtildi.

Takım çekilen hatıra fotoğrafının ardından kulüp otobüs ile Pozantıya  uğurlandı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın