Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Taraftarlar Destek Verdi

Taraftarlar Destek Verdi

AK Parti Siirt Milletvekili Adayı Osman Ören, AK Parti Siirt İl başkanı Özgür Çalapkulu, Siirtspor Kulüp başkanı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat, 1969 Siirt Taraftarlar Derneğince düzenlenen sahur programına katıldı.

Haberin Tarihi: 04 Haziran 2018

Dernek lokalinde düzenlenen etkinlikte yapılan çalışmalar hakkında konukları bilgilendiren Dernek Başkanı Cumali Şeker, Ramazan ayının bereketini hep birlikte yaşadığımıza dikkat çekti. Şeker, “Ramazan, dayanışma ve paylaşma ayı olmanın dışında milli birlik ve beraberliğimizin idrakine daha güçlü şekilde varacağımız bir aydır. Her zamankinden çok daha fazla kucaklaşmaya, sarılmaya, dayanışmaya, kardeşliğe ihtiyacımız var. Ramazan ayını bunun için bir fırsat olarak görüyoruz, katılımdan dolayı herkese teşekkür etti” dedi.

AK Parti Siirt Milletvekili Adayı Osman Ören de, “24 Haziran; Türkiye’nin varlığına, birliğine, geleceğine, büyümesine bir karar verme, duruş gösterme günümüz olacak. Ülkemizin bekası için hayati öneme sahip olan bu seçimlerde halkımızın en güzel tercihi yapacağına yürekten inanıyorum, bu vesileyle bu nazik davetten dolayı taraftarlar derneğine teşekkür etti” diye konuştu.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın