TAŞKIN VEDA ZİYARETLERİNE BAŞLADI

TAŞKIN VEDA ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Siirt Vali Yardımcısı Ceyhun Dilşad Taşkın veda ziyaretlerine başladı.

Haberin Tarihi: 13 Ağustos 2019

2013 yılından beri ilimizde Tillo Kaymakamı, vali yardımcısı ve kayyum belediye başkanı olarak görev yapan Taşkın, son mülki idare amirleri kararnamesi ile İçişleri Başkanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atanan Taşkının bu hafta sonu İlimizden ayrılması bekleniyor.

İlimizden ayrılacak olması nedeniyle veda ziyaretlerine başlayan Taşkın, gazetemizi ziyaret etti. 2013 yılı ağustos ayından beri Siirt’te görev yapmış olmaktan son derece mutlu olduğunu belirten Taşkın “Yaklaşık on gün sonra Siirt’te ki 6 cı yılımı dolduruyorum. Burada büyük bir zevkle çalıştım. Bu süre içerisinde acı tatlı bir çok anım oldu. Özellikle kayyum belediye başkanı olarak görev yaparken toplumun her kesimi ile yakın bir iletişim içerisinde oldum. Bu süre içerisinde her zaman Siirt halkından büyük bir yakınlık ve destek gördüm. Siirt her zaman güzel duygularla hatırlayacağım bir il olacaktır. Kapımda her zaman Siirtlilere açık olacaktır.” Dedi.

Taşkın, Siirt halkının yanı sıra çalışmalarında destek veren cumhurbaşkanımıza,  içişleri bakanına valilerimize ve mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Bizlerde gazeteci olarak Vali Yardımcısı Ceyhun Dilşad Taşkın’a yeni görevinde üstün başarılar dileriz.

 

Bir Yorum Yazın