Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Trabzon’dan Vali Atik’e Kucak Dolusu Selam Getirdik

Trabzon’dan Vali Atik’e Kucak Dolusu Selam Getirdik

Trabzon’dan Vali Atik’e kucak dolusu selam getirdik

Haberin Tarihi: 14 Şubat 2018

İçişleri Bakanlığı destekli Trabzon Gazeteciler Cemiyetinin düzenlediği, şehirlerarası kardeşlik projesi kapsamında Trabzon’da toplanan Güneydoğu Gazeteciler Federasyonuna bağlı illerin gazetecileri ile Trabzonluların kaynaşmaları oldukça sıcak geçti.

Vali Ali Fuat Atik’in ismini duyan Trabzonluların Siirt abilerine ayrı bir sıcaklıkla yaklaşmaları bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Özellikle Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut olmak üzere Afşin Belediye Başkanı Erdem Şen, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok ve isimlerini sayamadığımız çok sayıda Trabzonluların, Vali Ali Fuat Atik’e selamlarını getirdik.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut’un gönderdiği Trabzonspor hediyeleri Vali Fuat Atik’i makamında ziyaret ederek takdim ettik.

VALİ ATİK’TEN DE SELAM İLETİYORUZ

Görüştüğümüz Siirt Valisi Atik de, “Siirt ve Trabzon illeri arasında değerli gazetecilerimizin de içinde bulunduğu ve desteklediği gönül köprüleri her iki şehrimizin kardeşliğini daha da güçlendirmiştir. Ziyaretin gerçekleşmesinde emeği olanları kutlar, tüm hemşehrilerime selam ve hürmetlerini iletiyorum” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın