VALİ ALİ FUAT ATİK, MAHALLE VE KÖY MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

VALİ ALİ FUAT ATİK, MAHALLE VE KÖY MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, İl Merkezine bağlı Mahalle ve Köy Muhtarları ile bir araya geldi.

Haberin Tarihi: 03 Aralık 2018

Siirt Valiliği ev sahipliğinde Polis evinde düzenlenen programa, Vali Atik’in yanı sıra, İl jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Hilmi Atabay, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat, İdare ve Denetim Müdürü Feridun Ertaş ile Mahalle ve Köy Muhtarları katıldı.

Mahalle ve Köy Muhtarlarına hitap eden Vali Atik, ‘Muhtarlarım, devlet ve vatandaş arasında en çok önemli köprü vazifesi gördüğünü’ söyledi.

Vatandaşlarımızın sorun ve taleplerin çözümünde, Muhtarların ve kamu kurumlarının işbirliği içinde hareket etmesinin önemine değinen Vali Atik, ‘Tüm muhtarlarımıza, valilik ve tüm kuruluşlarımızın kapısı her zaman sonuna kadar açıktır.’ dedi.

Hedeflerinin, Siirt’i ilçeleriyle, beldeleriyle ve köyleri ile daha yaşanılabilir hale getirmek olduğunu kaydeden Vali Atik, ilimiz genelinde sağlan huzur iklimini ve kardeşliğimizi tehdit eden her türlü terörist faaliyet karşı mücadeleye azim ve kararlılıkla devam edildiğini sözlerine ekledi.

Toplantıda muhtarlara tek tek söz vererek, sorun, talep ve önerilerini dinleyen Vali Atik, muhtarların taleplerini yetkililere not aldırarak, bütçe imkânları dâhilinde değerlendirileceğini sözlerine ekledi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın