Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

VALİ ALİ FUAT ATİK, PERVARİ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

VALİ ALİ FUAT ATİK, PERVARİ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Siirt Valisi Ali Fuat ATİK, ilçe ziyaretleri programı kapsamında, Pervari ilçesini ziyaret ederek, vatandaşlarla biraraya geldi. İlçede yürütülen çalışmalar, yatırımlar sorun ve talepler hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Haberin Tarihi: 17 Ağustos 2017

İlçe Protokolü tarafından karşılanan Vali Atik, Pervari Kaymakamlığını ziyaret ederek, Kaymakam Vekili Haktan Gökçekuyu’dan brifing aldı.

ÇINARLATINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Kaymakamlık ziyaretini tamamlayan Vali ATİK, ilçenin önemli simgelerinden biri olan Çınaraltında vatandaşlarla biraraya geldi.

Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Vali Atik, vatandaşlara etkin bir kamu hizmeti sunmak amacıyla ilçede yatırımın devam ettiğini ifade ederek, yeni Hükümet Konağının bu yılın sonunda bitirilmesini hedeflediklerini söyledi.

İlçede alt yapı çalışmalarının tamamlandığını kaydeden Vali Atik, üst yapı çalışmalarının hızla devam ettiğini belirterek, Pervari Belediyesi tarafından yapılan sanat sokağının halkın hizmetine sunulmasından büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, Pervari’nin hizmetlerin en güzeline laik olduğunu belitti.

Pervari’nin, Eruh’un ve diğer ilçelerimizin terörle değil, yatırımlarla, güzel hizmetlerle, kültürle sanatla anılmasını arzu ettiklerini belirten Vali Atik, terörle kararlıkla etkin mücadelenin sürdüğünü, terör örgütünde büyük kayıplar ve kopmalar olduğunu vurguladı.

SANAT SOKAĞINI İNCELDİ

İlçe Merkezinde sanat sokağını gezerek inceleyen vali Tutulmaz, Belediye Başkan vekili galip Eren’den bilgi aldı.

Vali Atik, sanat sokağının yapılmasında emeği geçenleri kutladı.

Siirt-Pervari-Siirt Karayolu üzerinde bulunan Kilis köyünde çocuklarla biraraya gelen Vali Atik, kendileri ile bir süre sohbet etti, çeşitli hediyeler vererek, fotoğraf çektirdi.

Vali Atik’in ilçe ziyaret programına; İl Emniyet Müdürü Mustafa Tokyay, İl Jandarma Komutanı Albay Kemal Benek eşlik etti.

 

Bir Yorum Yazın