VALİ ALİ FUAT ATİK VE EŞİ FULYA ATİK, SEVGİ EVLERİNDEKİ ÇOCUKLARLA İFTAR AÇTI

VALİ ALİ FUAT ATİK VE EŞİ FULYA ATİK, SEVGİ EVLERİNDEKİ ÇOCUKLARLA İFTAR AÇTI

Siirt Valisi Ali Fuat Atik ve eşi Fulya Atik, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı sevgi evlerinde kalan çocuklarla Siirt Spor tesislerinde iftar yaptı.

Haberin Tarihi: 27 Mayıs 2019

İftar Programına, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Gökhan Marakçı, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat, kurum çalışanları ve sevgi evlerinde kalan çocuklar katıldı.

İftar öncesi çocuklarla ilgilenerek, sorun ve taleplerini dinleyen Vali Atik ve eşi Fulya Atik, iftar sonrasında çocuklarla bir süre sohbet ettiler.

İftar öncesinde çocuklara hitap eden Vali Atik, devletimizin ve milletimizin emanetleri çocuklarımıza daha rahat ve huzurlu bir gelecek yaratmak için tüm imkânlarımızı kullanarak, topluma faydalı fertler kılmanın gayreti içinde olduklarını söyledi.

Çocukların geleceğini belirleme noktasında mutlaka bir hedeflerinin olması gerektiğini belirten Vali Atik, hedeflerinize ulaşmanın yolu planlı ve disiplinli çalışmaktan geçer.” dedi.

Program, İl Müftü Vekili Muhammed Özdemir tarafından yapılan duanın ardından, çocukların spor tesisini gezmeleri ile devam etti.

Program, hatıra fotoğraf çekimi ile sone erdi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın