VALİ ALİ FUAT ATİK’İN POLİS GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

VALİ ALİ FUAT ATİK’İN POLİS GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Vali Ali Fuat Atik, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Haberin Tarihi: 06 Nisan 2019

Vali Atik Mesajında;

“Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. yıl dönümü vesilesiyle, vatandaşlarımızın huzuru, güvenliği ve esenliği için mukaddes vatan topraklarının dört bir yanında fedakârca görev yapan tüm Polis Teşkilatımızın, Polis Haftası’nı tebrik ediyorum.

Polis teşkilatımız bugün gelmiş olduğu noktada, çağın bilim ve teknolojisine uygun, modern araç-gereçlerle donanımlı, en üst seviyede eğitimli, görevinin bilinci içerisinde, insan haklarına saygılı, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, güler yüzlü ve yardım sever olmasıyla, Milletimizin gönlünde çok itibarlı bir yere sahiptir.

Unutulmamalıdır ki, demokrasinin yaşaması, temel hak ve özgürlüklerin teminat altına alınması ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür.

Bu duygularımla; Emniyet Teşkilatın da görev yapan tüm teşkilat mensuplarımızın, Polis gününü kutluyor, bu vesileyle görevini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine de selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Ali Fuat ATİK

Vali

 

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Ferit Yılmaz

Editör
Ramazan Sevilgen (misbah_olay56@hotmail.com) , Siirt'te Net

Adresimiz
Bahçelievler Mahallesi Türktelekom Karşısı / Siirt

Ajans Telefonu
+90 541 224 12 11

Ajans Fax

Ajans Mail
misbah_olay56@hotmail.com