Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

VALİ ALİ FUAT ATİK’İN POLİS GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

VALİ ALİ FUAT ATİK’İN POLİS GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Haberin Tarihi: 10 Nisan 2018

Vali Atik Mesajında;

“Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıl dönümü vesilesiyle, vatandaşlarımızın huzuru, güvenliği ve esenliği için mukaddes vatan topraklarının dört bir yanında fedakârca görev yapan Polis Teşkilatımızın, Polis Haftası’nı tebrik ediyorum.

Tarihi başarıyla, şan ve şerefle dolu Emniyet Teşkilatımızın, çağın gereklerine göre kendini sürekli yenileyen, demokratik değerlere, hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygıyı her koşul altında gözeten bir anlayışla, görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğine yürekten inanıyorum.

Gücünü halktan ve kanunlardan alan Polis Teşkilatı, üstün bir vazife anlayışıyla aziz milletimizin barış ve emniyet içinde yaşaması için her türlü fedekarlığı ve kahramanlığı yapmış, milletimizin güven ve takdirini kazanmıştır.

Unutulmamalıdır ki, demokrasinin yaşaması, temel hak ve özgürlüklerin teminat altına alınması ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür.

Bu duygularımla; Emniyet Teşkilatın da görev yapan tüm teşkilat mensuplarımızın, Polis gününü kutluyor, bu vesileyle görevini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine de selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Ali Fuat ATİK

Vali

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın