VALİ ATİK, 15 TEMMUZ DEMOKRASİ MEYDANINDA VATANDAŞLARLA İFTAR’DA BİR ARAYA GELDİ

VALİ ATİK, 15 TEMMUZ DEMOKRASİ MEYDANINDA VATANDAŞLARLA İFTAR’DA BİR ARAYA GELDİ

Siirt Valiliği himayesinde bu yıl düzenlenen Ramazan ayı etkinlikleri dolu dolu geçiyor. Vali Ali Fuat Atik eşi Fulya Atik ile birlikte 15 Temmuz Demokrasi Meydanında,

Haberin Tarihi: 25 Mayıs 2019

Siirt Valiliğince 2 bin kişi için düzenlenen iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla birlikte iftarını açan Vali Atik, rahmetin ve bereketin dalga dalga yayıldığı bu mübarek ramazanda vatandaşlarla birlikte iftar açmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik mesajları verdi.

Valilik tarafından her cuma iftar programı düzenlendiğini aktaran Vali Atik, “Ramazan etkinliklerine yoğun katılım sağlayan Siirtlilere teşekkür etti.

İftar sonunda Vali Atik, vatandaşların sorun ve isteklerini, dinledi.

Programa, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay ve eşi Nuran Kızılay, Tillo Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Erkan Savar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şükrü Uras ile bazı sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Etkinlik, palyaço gösterisi ve çocuklara yönelik çeşitli animasyon gösterileri ile devam etti.

İlahi ve tasavvuf sanatçısı Hasan Dursun ve Recep Arslan’ın seslendirdiği birbirinden güzel ilahilere vatandaşlar eşlik etti.

Etkinlik alanında, Abdulhâkim Ayten Anadolu İmam Hatip Lisesi tanıtım standı vatandaşlardan ilgi gördü.

İlahi dinletisinin ardından program sona erdi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın