VALİ ATİK, KAYABAĞLAR BELDEİSNDE VATANDAŞLARA İFTARDA BULUŞTU

VALİ ATİK, KAYABAĞLAR BELDEİSNDE VATANDAŞLARA İFTARDA BULUŞTU

Siirt Valisi Ali Fuat ATİK, Siirt Ak Parti Milletvekilli Osman Ören, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, İl jandarma Komutan Vekili Albay Erol Ürküt ile birlikte, Kurtalan ilçesine bağlı Kayabağlar Beldesini ziyaret etti.

Haberin Tarihi: 03 Haziran 2019

Kurtalan Kaymakamı İhsan Emre Aydın, Kayabağlar Belde Belediye Başkanı Salim Seven ve vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Atik, Beldede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İlk olarak Kayabağlar Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Atik, Belde Belediye Başkanı Salim Seven’e hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başarılar diledi.

Belediye ziyaretinin ardından Vali Atik ve beraberindeki heyet Kayabağlar Belde Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

İftar alanına gelen Vali Atik ve beraberindeki heyeti, Reşit Petek adlı bir vatandaşımız şanlı bayrağımızı açarak, sevgi gösterisinde bulundu.

Vali Atik, Reşit Petek adlı vatandaşla bir süre sohbet ederek, hatıra fotoğraf çektirdi.

Vatandaşlarla birlikte, iftarını açan Vali Atik, birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları vererek, vatandaşların ramazan bayramını kutladı.

Ak Parti Siirt Milletvekilli Osman Ören ise bu mukaddes günlerde vatandaşlarımızla birlikte olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

İftar sonrası Vali Atik ve beraberindekiler Beldede bir çay ocağında vatandaşlarla çay içerek, sohbet etti.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın