VALİ ATİK, PALAMUTLU KÖYÜNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

VALİ ATİK, PALAMUTLU KÖYÜNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Siirt Valisi Ali Fuat ATİK, ilçe, Belde ve Köy ziyaretleri programı kapsamında, Pervari ilçesine bağlı Palamutlu köyünü ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Haberin Tarihi: 23 Mart 2019

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, Siirt Ak Parti Milletvekilli Osman Ören, Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Fırat, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Hilmi Atabay, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay ile birlikte Pervari ilçesine bağlı Palamutlu köyünü ziyaret etti.

Palamutlu köy meydanında, Pervari Kaymakamı Musa Aldemir, Belediye Başkanı Tayyar Özcan, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Cihangir Bayram, Köy Muhtarı ve vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Atik, ilçe kaymakamı Aldemir’den bilgi aldı.

Köy meydanında vatandaşlara hitap eden Vali Atik, birlik, beraberlik mesajları vererek, bölücü terör örgütüne karşı yürütülen operasyonların kararlıkla devem ettiğini vurguladı.

Vali Atik, yürütülen operasyonlar ile köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın huzur ve güvene kavuştuğunu ifade etti.

Köy sakinlerinin sorun ve taleplerini dinleyerek kendilerine tek tek söz veren Vali Atik, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Vatandaşlarımızın sorunlarını ve isteklerini ilk ağızdan dinlemek istedik, iletilen talepleri değerlendirmeye alıyoruz. Acil çözüm gerektirenleri tespit edip, bütçe imkânlarımız dâhilinde çözüme kavuşturacağız.“

Siirt Ak Parti Milletvekilli Osman Ören’de Köydes projeleri kapsamında köylerimizin alt yapı, yol ve içme suları ile ilgili sorunların çözüme kavuştuğunu, belirterek, hedeflerinin vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak olduğunu ifade etti.

Köyde Güvenlik Korucularıyla bir araya gelen Vali Atik, kendileri ile bir süre sohbet ederek, sorunlarını dinledi.

Vali Atik daha sonra Palamutlu Köy İlkokulunu ziyaret etti. Sınıfları gezerek, öğrencilerle sohbet eden Vali Atik, okul bahçesinde incelemelerde bulundu.

Vali Atik, Okul bahçesine öğrenciler için bir oyun parkının Pervari Belediyesi tarafından en kısa sürede yapılacağını ifade etti.

Palamutlu köy ziyaretlerini tamamlayan Vali Atik ve beraberindeki heyet daha sonra Siirt’te döndü.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Ferit Yılmaz

Editör
Ramazan Sevilgen (misbah_olay56@hotmail.com) , Siirt'te Net

Adresimiz
Bahçelievler Mahallesi Türktelekom Karşısı / Siirt

Ajans Telefonu
+90 541 224 12 11

Ajans Fax

Ajans Mail
misbah_olay56@hotmail.com