Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

VALİ ATİK, PERVARİ İLÇESİNE BAĞLI PALAMUTLU VE KÖPRÜÇAY KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ

VALİ ATİK, PERVARİ İLÇESİNE BAĞLI PALAMUTLU VE KÖPRÜÇAY KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİ

Siirt Valisi Ali Fuat ATİK, ilçe, Belde ve Köy ziyaretleri programı kapsamında, Pervari ilçesine bağlı Palamutlu ve Köprüçay köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla biraraya geldi.

Haberin Tarihi: 01 Şubat 2018

Palamutluköy meydanında,Pervari Kaymakamı Hakan Şeker, Belediye Başkanı Tayyar Özcan,Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek, Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Cihangir Bayram, Köy Muhtarı ve vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Atik, ilçe kaymakamı Hakan Şeker ve diğer yetkililerden köy ile ilgili bilgi aldı.

Köy sakinlerinin sorun ve taleplerini dinleyen Vali Atik, “Köy sakinlerimizi, köylerinde ziyaret ederek, sorunlarını ve isteklerini ilk ağızdan dinlemek istedik, iletilen talepleri değerlendirmeye alıyoruz.Acil çözüm gerektirenleri tespit edip, çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Hedefimiz, ilimizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın yaşam koşullarını iyileştirmek ve en iyi koşullarda hayatlarını sürdürmelerini sağlamaktır.” diye konuştu.

Köyde Güvenlik Korucularıyla bir araya gelen Vali Atik, kendileri ile bir süre sohbet ederek, sorunlarını dinledi.

Palamutlu köy ziyaretlerini tamamlayan Vali Atik ve beraberindeki heyet daha sonra Köprüçay köyüne geçerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlarla bir süre sohbet ederek, taleplerini dinleyen Vali Atik daha sonra KöprüçayJandarma Karakol Komutanlığında kahraman Mehmetçikleri ziyaret ederek, bölgedeki güvenlik ve asayiş konuları hakkında askeri yetkililerden bilgi aldı.

Köprüçay Jandarma Karakol Komutanlığı ziyaretinin ardından Vali Atik ve beraberindeki heyet Siirt’te döndü.

Vali Atik’in köy ziyaret programına, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yavuz, İl jandarma Komutanı Kıdemli Albay Kemal Benek ve İl Emniyet Müdür Vekili Saruhan Kızılay eşlik etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın