Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

VALİ ATİK, ŞEHİT EŞİNİ HASTANEDE ZİYARET ETTİ

VALİ ATİK, ŞEHİT EŞİNİ HASTANEDE ZİYARET ETTİ

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, eşi Fulya Atik ile birlikte Ormanardı köyü mevkiindeki yol yapım çalışmasında emniyeti sağlayan güvenlik güçlerine, PKK’lı teröristlerce 30 Mart 2018 tarihinde yapılan hain saldırıda şehit olan güvenlik korucumuz Mehmet Oktay’ın Özel Hayat Hastanesinde doğum yapan eşi Saliha Oktay’ı ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Haberin Tarihi: 14 Kasım 2018

Şehit eşi Saliha Oktay’ın sağlık durumu hakkında Hastane Başhekimi Uzman Dr. Ekrem Bilek ve görevli doktorlardan detaylı bilgi alan Vali Atik, Şehit ailelerinin her zaman yanında olduklarını ifade ederek, “Sizler, şehitlerimizin emanetisiniz. Bize düşen görev, ailelerimize her zaman destek olmaktır.” dedi.

Şehit eşi Saliha Oktay ve yakınları ile bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini de dinleyen Vali Atik, şehidin doğan kız çocuğuna altın takarak, çeşitli hediyeler takdim etti.

Şehidin yeni doğan kız çocuğuna Melek ismi verildi.

Şehit eşi Oktay, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Vali Atik’e, eşine ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Vali Atik ve eşi Fulya Atik daha sonra hastanede vatandaşlarla sohbet ederek, yatan hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Vali Atik’in ziyaret programında, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Gökhan Marakçı ve Müdürlükte görevli uzmanlar da hazır bulundu.

OLAY : 30 Mart 2018 tarihinde Eruh-Ormanardı köyü mevkiindeki yol yapım çalışmasında emniyeti sağlayan güvenlik güçlerine PKK’lı teröristlerce gerçekleştirilen hain saldırıda güvenlik korusu Mehmet Oktay ve beş güvenlik korucusu ile birlikte şehit olmuştu.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın