VALİ ATİK, SPOR KOMPLEKSİNDE DENETİM VE İNCELEMELERDE BULUNDU

VALİ ATİK, SPOR KOMPLEKSİNDE DENETİM VE İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Ali Fuat Atik, ‘Siirt İl Özel İdaresi Spor Kulübü’ Spor Kompleksi’nin inşa çalışmalarını yerinde inceleyerek, denetledi.

Haberin Tarihi: 24 Ekim 2018

Vali Ali Fuat Atik, beraberinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat ile birlikte yapım inşaatı devam eden Siirt Spor Kompleksinde incelemelerde bulundu.

Kente 10 kilometre uzaklıktaki Kezer yerleşkesinde yapım inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere olan spor komplesini gezerek, inceleyen Vali Atik, gözüne çarpan mentol çarpıklıkların düzeltmesi konusunda uyarılarda bulundu.

İnşaat çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan Vali Atik, “Siirt’te Futbola ve sporun değişik branşlarına yoğun bir ilgi olduğunu biliyoruz. Buradan hareketle gençlerimiz için çok önemli bir altyapı çalışması yapıyoruz. Gençlerimizi spor tesisleri ile buluşturmayı hedefliyoruz.” dedi.

Siirt İl Özel İdaresi Spor’ un bu yıl ligde İyi bir başlangıç yaptığını ve iddialı olduğunu kaydeden Vali Atik, hedeflerinin 3.lig ve üst ligler olduğunu söyledi.

Vali Atik, Siirt sporun alt yapısını güçlendirmek amacıyla bir futbol okulu açmayı da planladıklarını belirterek, gençlere sahip çıkacaklarını sözlerine ekledi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın