Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

VALİ KONUTUNDA, VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞMA YAPTI

VALİ KONUTUNDA, VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞMA YAPTI

Ramazan Bayramı kutlama programı, Siirt Valisi Ali Fuat Atik, protokol üyeleri ve vatandaşların katılımıyla, Vali konutunda gerçekleştirildi.

Haberin Tarihi: 16 Haziran 2018

Bayramlaşmaya vatandaşların yanı sıra siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı. Vatandaşlar ve kamu görevlileri ile yapılan bayramlaşma sonrası, Sevgi evlerindeki kimsesiz çocuklar, Kilit-3 Polis Uygulama noktasında görev yapan Polisler ile şehit ve gazi aileleri kontlarında ziyaret edildi.

Bayramlaşma programına; Vali Ali Fuat Atik, Siirt Ak Parti Milletvekilli Prof. Dr. Yasin Aktay, Tugay Komutanı Vekili Albay Aydoğan Bilgiç, , Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Siirt Baro başkanı Av. Nizam Dilek, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, Siirt eski Milletvekilli Osman Ören, Ticaret Odası başkanı Güven Kuzu, diğer protokol üyeleri, siyasi parti ve sivil ve mesleki toplum kuruluşlarının temsilcileri, basın mensupları ile vatandaşlar katıldı.

SEVGİ EVLERİNDE ÇOCUKLAR ZİYARET EDİLDİ

Vali Konutunda gerçekleşen Bayramlaşma Programının adından Vali Atik, eşi Fulya Atik, Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın eşi Sevilay Taşkın devletin koruması altında Sevgi evlerinde kalan kimsesiz çocukları ziyaret etti.

Çocuklarla bir süre sohbet ederek, bayramlarını kutlayan Vali Atik, kendilerine çeşitli hediyeler ve bayram harçlığı verdi.

ŞEHİT AİLELERİ YALNIZ BIRAKILMADI

Vali Atik ve beraberindekiler sırasıyla; Azime İlbaş, Hatice Güneş, Fatım Kaya adlı Şehit ailelerini kontlarında ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

Şehit aileleri ile sohbet ederek, sorun ve taleplerini dinleyen Vali Atik, ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Şehit çocuklarına bayram harçlığı ve çeşitli hediyeler verdi.

Devletin her zaman şehit ailelerimizin ve kahraman gazilerimizin yanında olduğunu kaydeden Vali Atik, “Şehitlerimizin yakınları çocukları ve kahraman gazilerimiz devletimizin kutsal emanetleridir. Acılarını yürekten paylaşıyoruz. Tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnetle anıyorum.” dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın