YALOVADAKİ SİİRTLİLER BULUŞTU

YALOVADAKİ SİİRTLİLER BULUŞTU

Yalova ve ilçelerinde yaşamlarını sürdüren Siirtliler,Çiftliköy Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz’ın ev sahipliğinde bir araya geldi.

Haberin Tarihi: 25 Mart 2019

Sahildeki bir cafede gerçekleşen kahvaltıda bir araya gelen Siirtliler bol bol hasret giderdi.

İlçenin AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Murat Silpagar, yaptığı konuşmada, Siirt’in ve Siirtlilerin yanında ayrı bir yerleri olduğunu ifade etti. “dedi.

Başkan Silpagar ve yardımcısı Solmaz bütün masaları gezerek, Siirtli hemşerilerimizle görüştüler.

Siirtlilerin bu büyük buluşmasına Siirt Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof Dr.Vefik Arıca,Yalova Siirtliler Dernek Başkanı Vedat Babaoğlu,Bursa Siirtliler Dernek Başkanı Selim Demirel , İlçe Tapu Müdürlü Orhan Avcıyıda , Eğitim Birsen Başkanı Hakan Tan İstanbul Sider Başkanı Nimet Aytekin,Yalova PTT Merkez Müdürü Necat Palandöken Çiftliköy İlçe Tarım Müdürü Şefik Arıca ve bine yakın hemşerimiz ailece katıldı.

Yalova Siirtliler Dernek Başkanı Vedat Babaoğlu da yaptığı açıklamada; mükemmel ev sahipliğinde gerçekleşen buluşma için Başkan Silpagar ve yardımcısı Solmaza teşekkür ederek bu ikilinin ilçenin çehresin değiştiren çalışmalarının yanısıra her zaman Siirtlilere sahip çıktıklarını belirtti ve kendilerine destek verileceğini söyledi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Ferit Yılmaz

Editör
Ramazan Sevilgen (misbah_olay56@hotmail.com) , Siirt'te Net

Adresimiz
Bahçelievler Mahallesi Türktelekom Karşısı / Siirt

Ajans Telefonu
+90 541 224 12 11

Ajans Fax

Ajans Mail
misbah_olay56@hotmail.com