Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

YAZAR TECELLİ, ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARINDA

YAZAR TECELLİ, ULUSLARARASI İSTANBUL KİTAP FUARINDA

Siirt-Pervari’li hemşerimiz Araştırmacı Gazeteci Yazar Tecelli Sırma, bu yıl 37’ncisi düzenlenecek olan ‘Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda okurları ile buluşuyor.

Haberin Tarihi: 05 Kasım 2018

TÜYAP ve Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile hazırlanan İstanbul kitap fuarı, 10-18 Kasım 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de düzenlenecek.

Yurtiçi ve yurt dışı birçok kitap fuarı etkinliğine katılan Yazar Sırma, İstanbul’da yaşayan tüm Siirtli vatandaşları imza gününe davet ederek, ülkemizin kültür başkenti İstanbul’da imza günü yapmaktan büyük bir mutluluk ve heyecan duyduğunu ifade etti.

Yazar Tecelli Sırma, 10 Kasım 2018 Cumartesi günü saat:15:00’te ‘İletişim Yayınları’ standında okurlarıyla bir araya gelerek, imza günü düzenleyecek.

Yurt içi ve yurt dışından 800’ün üzerinde yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımı beklenen fuarda, dokuz gün boyunca panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyelerinden oluşan kültür etkinliklerinde ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacak.

Bir Yorum Yazın