Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

ZEHİR TACİRİ TUTUKLANDI.

ZEHİR TACİRİ TUTUKLANDI.

Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince ilimiz genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıs ve organizasyonların deşifre edilip yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında;

Haberin Tarihi: 03 Şubat 2018

01.02.2018 günü ilimiz Siirt-Şirvan Karayolu üzerindeki uygulama noktasında durdurulan, Ö.F.G. isimli şahsın sevk ve idaresindeki beyaz renkli araçta Siirt Cumhuriyet Başsavcılığından alınan karara istinaden yapılan aramada, aracın tavan kısmına yapıştırılmış şekilde elde edilen, beyaz renkli, rüzgarlık yada anten koruması olarak tabir edilen, alt kısmına karton yapıştırılarak kapatılmış aparat içerisinden 100 gram Metamfetamin maddesi elde edilmiş, Ö.F.G. çıkarıldığı mahkemece “tutuklanarak” cezaevine teslim edilmiştir.

Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Tacirlerine yönelik mücadelemiz aralıksız devam etmekte olup, Narkotik suçlar ile mücadelede yardımcı olmak isteyen vatandaşlarımızın 155’i aramaları veya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne ait WhatsApp ihbar hattı olan “0552 155 56 56” nolu telefondan bize ulaşmaları büyük önem arz etmektedir.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın