Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

SİİRTSPORUN KAMPI DEVAM EDİYOR

SİİRTSPORUN KAMPI DEVAM EDİYOR

Bu yıl ilimizi BAL Liginde temsil edecek olan Siirtsporun Nevşehir Amanostaki kampı devam ediyor.Takıma transfer edilen yeni oyuncuların hızlı bir şekilde takıma uyumları sağlanmaya çalışılıyor.

Haberin Tarihi: 15 Ağustos 2017

Teknik Direktör Sinan Bayraktar yönetiminde çalışmalarını sürdüren takım kondisyon ağırlıklı çalışmaların yanı sıra çeift kale maçlarla lige ve kupa maçlarına hazırlanıyor.Takımın başarılı oyuncularından  kaptan Suat bu sezon Siirtsporun başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Suat “Bu sene hayırlısı ile Siirtsporla anlaşmış bulunmaktayım.Bütün çabamız Siirtsporun başarısı için olacaktır. Çok iyi bir kamp sezonu geçirmekteyiz. Takımda kaynaşma çok güzel.Takım olma yolunda hızlı bir şekilde ilerliyoruz.İleride bunları sahaya yansıtmaya çalışacağız.” Dedi.

Takıma transfer edilen siyahi futbolcu Cemaleddin de,kaptan Suat’ın dediklerine katıldığını belirterek Allahın izniyle  hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi. Azeri futbolcu Sabayil Bagırov Siirtin başarısı için çalışacakların ve hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirtti.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın