“İsrail’de Netenyahu, Türkiye’de Fetenyahu” « Siirt'te Net

SON DAKİKA

Siirt’te Kaçak Tütün Ele Geçirildi

Emniyet Müdürlüğü, SİİRT HABERLERİ

“İsrail’de Netenyahu, Türkiye’de Fetenyahu”

Bu haber 05 Ağustos 2016 - 9:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Siirt’te 15 Temmuz gecesinden bu yana meydanlardaki demokrasi nöbetleri devam ediyor. Tüm yurtta olduğu gibi Siirt Valiliği önünde toplanan binlerce Vatandaş, Türk bayrakları ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın posterlerini taşıyarak, “Şehitler ölmez, vatan bölünmez”, “Dik dur eğilme”, “FETÖ’ye idam” sloganları attı.

Demokrasi nöbetine katılan Rize Eski Milletvekili Yazar Şevki Yılmaz ise, İslam düşmanları ve darbelere değindi. Türkiye’nin son yıllarda önemli atılımlar gerçekleştirdiğini ve bundan rahatsız olanların bu yükselişi durdurmaya çalıştığını ifade eden Yılmaz, “Türkiye’nin büyümesini ve güçlenmesini çekemeyenler, ‘sen mi hızlı tren yaparsın, sen mi ordunun silahının yüzde 80’ini Türkiye’de üretirsin, sen mi insansız hava aracı yaparsın, sen mi füze yaparsın, sen mi otobanlar yaparsın, sen mi kişi başına milli gelirin 2 bin dolara düşmüş bir toplumu 12 bin dolara yükseltirsin, sen mi yüzde bin gece faizlerini yüzde altılara kadar düşürerek faiz lobisine savaş açarsın’ deyip, darbe yapmaya kalktılar” dedi.
Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı iken Siirt’te şiir okuduğu için cezaevine yollandığını, yıllar sonra bu ilden milletvekili seçilerek TBMM’ye gönderildiğini hatırlattı.
Şevki Yılmaz, Kendisinin hakkında söylediği doğruları nedeniyle yaklaşık 2 bine yakın dava açıldığını belirten Yılmaz, “Bu kardeşinize 2 bine yakın dava açıldı. Davalarından biri, birkaçında Osmanlı’yı methettim. Bu ülkede köküne kadar Osmanlılıyım ve Osmanlıyı seviyorum, elhamdülillah” dedi.
Refah Partisi büyük hizmetlerine rağmen darbe yapıldığını belirten Şevki Yılmaz, “Büyük hizmetler yaptığımıza köylümüz, esnafımız ve halkımız şahit ama bizi de yaşatmadılar. Darbe yaptılar ve Türkiye de yasak olan darbelerden dolayı ceza alan bir kardeşinizim. Canım bu vatana kurban olsun” ifadelerini kullandı. Allah’ın inanları yalnız bırakmadığını belirten Yılmaz İslam düşmanları ve darbecilerin karşısına bu kez Recep Tayyip Erdoğan’ı çıkardığını belirterek, “Allah yine bizleri sahipsiz bırakmadı. Yine darbecileri, cuntacıları ve hainleri sevindirmedi. 10 yıl sonra bu sefer Türkiye devletinin kilit taşını Kasımpaşalı Recep Tayyip Erdoğan’ın omuzlarına yükledi. Vural Savaş o günkü başsavcı ismi de ofsayt. Vurmak ve savaşmak’. Vural Savaş, ‘Keşke darbe yapmasaydık. Bu Tayyip çok sert çıktı. Erbakan çok nazikti dedi. Doğru Erbakan’ın da nezaketi olmasaydı sabrı olmasaydı Türkiye bugün ki noktaya gelemezdi. O gün sabırlı lider gerekiyordu. Bugün de bunlara sopalı lider gerekiyordu. Ve böylece Türkiye devletini omuzlayan bir hammal geldi. Halkın hammalı, milletin hammalı. Kahyalar gitti, milletin garsonu geldi” şeklinde konuştu.
Recep Tayyip Erdoğan’ın da darbelerle durdurulmak istediğini vurgulayan Yılmaz, “27 Nisan darbesi yapmaya kalktılar tutmadı.17-25 Aralık darbe ihtilal yapmaya kalktılar tutmadı. Sonunda büyük bir plan uyguladılar. Korkunç plan 16 Temmuzda tanklarla Türkiye’yi ele geçirselerdi Türkiye şuan Şam Bağdat olacaktı. Korkunç bir plan ki meğer 40 yıllık bir planmış. Bir adamı yetiştirdiler medreseler de sonra CIA aldılar. 40 sene evveldi şimdi yeni çıkıyor. Bu hain Papa’nın yanına gitti. Emrinde olduğunu açıkladı” diye devam etti. 12 Eylül 1980 darbesinin sabahında Amerikan basınının ’Bizimkiler başardı. Türkiye’de bizim çocuklar başardı’ mesajını geçtiklerini hatırlatan Yılmaz, “16 Temmuz sabahı aynı Avrupalı haçlı medya, ’Bizimkiler yenildi. Bizim çocuklar yenildi’ diye başlık attı. 16 Temmuz’da tanklarla Türkiye’yi ele geçirselerdi, Türkiye şu an Şam, Bağdat olacaktı” şeklinde konuştu.
“İSRAİL’DE NETANYAHU, TÜRKİYE’DE FETENYAHU”
Fethullah Gülen’e FETÖ denilmesini isteyen Yılmaz, “Kim bu hain? FETÖ. Sakın ola ona Fethullah demeyin halkını tankın altına ezdiren haçlılara bayram yaptıran Amerika’yı Türkiye’ye saldırtırmak için işbirliği yapan bu alçağın adına Fetullah demek Allah’a en büyük iftiradır. Onun bundan sonra adı Lanetullah’dır. Onun bu adı. Bir de soyadı var. İsrail de Netanyahu Türkiye’de Fetenyahu. Tam İsrail uşağı Kur’an-a göre bu insanlara Aduvullah denilmesi gerekiyor. Ne demek? Allah düşmanları, kim halkı halka karşı devlete karşı silahlandırsa Kur’andaki adıdır. Karşı gelen, hamd koşan düşman demektir. Baktılar ki her darbede Müslümanlar daha çok çoğalıyor. Bu sefer din adına devlete ihtilal planladılar. Gece teheccüde kalkan insanları aldattılar. Kardeşlerim plan çok büyük. Öyle bir ihanete uğradık ki korkunç bir ihanet bu. Planı yapanlar, aklını kiraya verenler. Şaşıyor insan. Nasıl namaz kılan gece tehecüde kalkan insan böyle aklını kiraya verir. Aklını kiraya verirsen sineğe de taparsın ineğe de taparsın. Akıl yalnız Allah’a bağlanır” ifadelerine yer verdi. Şevki Yılmaz, darbenin gerçek olması halinde Fethullah Gülen’in mehdi olarak ilan edileceğini de ileri sürdü. Gülen’in mahkeme kararı ile Mehdi edildiğini belirten Yılmaz, “Plan neydi? 4 Temmuz günü darbeden 11 gün evvel, İstanbul 18. Hukuk Mahkemesinde karar alınıyor. 500 sayfalık. Karar, Fetenyahu onlar ‘Fetullah’ diyor. Mahkeme bunun mehdiliğini ilan ediyor. Boşuna dil eğer bu adam bu başarsaydı. Bir ay sonra Ankara’ya mehdi diye geleceklerdi. Ve böylece ona uymayanlar bir bir katledilecekti” .
BARIŞ KÖPRÜSÜ HİLAFETLE KURULACAK
Yapılan darbe planının İslam alemine karşı yapıldığını vurgulayan Şevki Yılmaz “ IŞID denilen dinci örgüt. Irak-Şam iblisi devleti. Onlar da buna biat ettirilecek. PYD’de ve PKK’da biat ettirilecek. İlk biat teklifi İran’a yapılacak. İran Şia’sı zaten bizi tanımayıp reddedince. Türkiye İran savaşı başlatılacak. Arkasından Suudi- Arabistan, Ürdün. Diğer ülkelerden biat isteyecek. Tam bir kan gölü İslam coğrafyası, biat savaşı. Can emniyeti, namus emniyeti her bir şehir Bağdat gibi yapılınca NATO kurtarıcı olarak Müslüman ülkelerini işgal edecek. İlk etapta kabe yıkılacak. Sonra Resulullah’ın cesedi Roma müzesine getirilecek plan buydu. Bu planı yaparken bir şeyi unuttu aptallar. Simsiyah karanlık bir gecede simsiyah karıncayı gören işiten Allahı’ı unuttular. Allah diyor ; O kafirler ne zaman mükmin kullarıma ne zaman plan yapar. Ben de o an planı yapar Cibril-i Emine veririm. Cebrail başkanlığındaki manevi ordu bunların canına okudu. Şehadet Dersi Olan Bir Milletin Esareti Yoktur. Kölelik bize haramdır. Yeniden Türkiye’nin kilit taşı gediğine oturtulacak. Barış köprüsü hilafetle kurulacak. Kimse bunu önleyemez. “ dedi.

13667926_1179212912100386_4061867717793621576_o-vert

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.